Dlaczego warto wspierać dziecięce drużyny piłkarskie?

Dlaczego warto wspierac dzieciece druzyny pilkarskie PRo-komunikacja.plWiele firm buduje swój wizerunek poprzez wsparcie lokalnych społeczności. Do Twojej firmy wpływa wiele podań z prośbą o wsparcie i sponsoring? Które przedsięwzięcia warte są uwagi podpowiadałam tutaj: Jak dobrze wydawać pieniądze na sponsoring?

Dzisiaj wytłumaczę dlaczego wspieranie finansowe dziecięcych drużyn piłkarskich można brać w ciemno.

Każdy się zgodzi z tym, że do piłki nożnej mamy słabość. Nie ważne, czy naszej drużynie idzie, czy nie, ten sport zawsze wzbudza emocje. Do tego każdy z nas miał z nią najprawdopodobniej do czynienia albo na podwórku, albo podczas lekcji wychowania fizycznego w podstawówce. Jest to po prostu bardzo powszechny sport.

To właśnie powoduje, że o wszelkich piłkarskich przedsięwzięciach jest dość głośno. Bo nawet jeśli nie grasz w piłkę, to albo grał w nią kiedyś Twój dziadek, albo na treningi posyła swojego syna sąsiad. Takie powszechne zainteresowanie piłką nożną kwalifikuje ją do przedsięwzięć wartych uwagi sponsorów, niezależnie od branży, w której działają.

A dlaczego kluby dziecięce? Dzieci też wzbudzają w nas emocje. To powoduje, że wszystko co związane z dziećmi od razu jest bardziej wartościowym punktem do wsparcia dla sponsorów. Kombinacja zatem i piłki nożnej i dzieci jako beneficjentów stawia dziecięce kluby sportowe bardzo wysoko w rankingu atrakcyjnych pomysłów na sponsoring.

A Twoja firma jakie przedsięwzięcia wspiera najchętniej? Napisz w komentarzu dlaczego i jakie korzyści z tego czerpie Twój biznes.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *