Wasze TOP 10 postów blogowych z roku 2016!

top 10 postow blogowychJest niepisana zasada, że pod koniec roku robi się podsumowania. No to zrobię i ja. Będzie to podsumowanie najczęściej odwiedzanych wpisów blogowych. Sprawdź, czy widziałeś je wszystkie. Może przeoczyłeś coś przydatnego? Zatem całą najczęściej czytaną treść masz tutaj. Taki spis mam nadzieję pomoże w odnalezieniu tego, czego potrzebujesz akurat teraz.

Tutaj TOP 10 roku 2016! I tak, kolejno najczęściej czytane były:

  1. 6 rzeczy, których dobry menadżer nie może robić. – to spis absolutnie zakazanych rzeczy menadżera, takie 6 grzechów głównych. Nie rób tego, jeśli chcesz być szanowany i by Twój team dobrze pracował. A jeśli nie jesteś menadżerem to sprawdź, czy Twój szef nie popełnia tych błędów 😉
  1. Jak nawiązać rozmowę? – tekst o tym, jakie zadawać pytania, o czym rozmawiać, jak reagować na to, co mówi rozmówca – taki przewodnik po small talkach i networkingu. Pod tym postem pojawiło się najwięcej komentarzy!
  1. Czy Twoja strona internetowa jest dobra? – to post o tym, na co zwrócić uwagę jeszcze przed stworzeniem strony, na jakie pytania należy znaleźć odpowiedź, aby strona spełniła swoje zadanie. To jest mój pierwszy wpis na blogu 🙂
  1. Jak skutecznie znaleźć sponsorów? – to wpis dla tych wszystkich, którzy organizują konferencje, szkolenia, ale także chcą napisać książkę, czy zebrać środki na nowe zabawki do świetlicy szkolnej. Wyjaśniam jakimi zasadami kieruje się potencjalny sponsor, jak go wybrać oraz jak dotrzeć do niego i zainteresować go naszym pomysłem.
  1. Jak radzić sobie w sytuacjach, w których ktoś nawalił? – to post dla wszystkich. Nawet jak nie jesteś menadżerem, to znajdziesz tutaj konkretne wskazówki, co krok po krosu zrobić, gdy ktoś nie dotrzymał terminu, czy wykonał rzecz zupełnie inaczej niż obiecał. Sprawdzone, uporządkowane – do zastosowania od razu u każdego!
  1. 6 rzeczy, na które menadżer musi zwracać uwagę. To pierwszy post z serii o dobrym menadżerze. Wskazuję tutaj te obszary, które są ważne. Zapewniam, że jeśli będziesz przestrzegać tych zasad i dodasz do tego te, o których piszę w moim topowym poście to będziesz super menadżerem. Sprawdź!
  1. 7 niezbędnych rzeczy w budowaniu relacji w biznesie – pokazuję czym mamy się kierować podczas budowania trwałych i dobrych relacji biznesowych. Zbiór zasad, tak na wypadek, gdyby ktoś chciał je mieć w jednym miejscu.
  1. Jak dobrze rozmawiać przez telefon? – tutaj kilka informacji może Was zaskoczyć 😉 Znów artykuł dla każdego, no bo przecież każdy z nas rozmawia przez telefon! Chcesz to robić dobrze – czytaj.
  1. Pierwsze wrażenie – o co tak naprawdę chodzi? – a chodzi o emocje. Dlaczego emocje? Bo to właśnie je nasz mózg zapamiętuje najlepiej. Wykorzystaj to podczas pierwszego kontaktu z drugą osobą. Wyjaśniam w poście jak możesz to zrobić.
  1. Dlaczego nie do każdego klienta wybiorę się pod krawatem? – No właśnie, wiecie dlaczego? Jeśli nie, to artykuł obowiązkowy – będzie Wam z nim dużo łatwiej. A jeśli wiecie i myślicie, że mógłby się komuś przydać, to koniecznie się nim podzielcie.

I mamy pierwszą dziesiątkę. Waszą listę przebojów 😉 Jeśli widzisz w spisie tematy, które przydadzą się koledze w pracy, czy przyjaciółce – koniecznie wyślij linka. A jeśli nie znalazłeś swojego ulubionego posta, napisz mi o tym w komentarzu. A może masz tematy, które miałabym poruszyć w przyszłym roku? Daj proszę znać.

KURS ON-LINE Skuteczna Komunikacja w 22 dni!

4 thoughts on “Wasze TOP 10 postów blogowych z roku 2016!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *